R10

@Nidrin

Furkan Bey ile İngilizce bir Blog projesinde çalıştık. Problemli olan içerikleri revize etme konusundan yeni içerik üretmeye kadar her türlü işi en iyi şekilde yaptı. Başlık seçimi, iç linkleme ve sosyal imleme vs. her konuya dikkat ederek öz verili şekilde çalıştı. Herkese tavsiye ederim. Kendisiyle başka projelerde de çalışacağım.

@mozderya

Bir Youtube videosunu İngilizceye çeviri hizmeti için anlaşıldı. Zamanında ve harika bir iş çıkarıldı. İletişimi güçlü ve pozitif enerjisiyle işini iyi yapıyor. Teşekkürler.

@sosyoweb

Çeviri ihtiyacımı 1 saat gibi kısa bir sürede kusursuzca teslim etti. Gözünüz kapalı Furkan Bey’e çevirinizi teslim edebilirsiniz. Tavsiye ederim.

@Baran_Knt

Gerçekten işini son derece titizlikle yapan bir hocamız. İstediğim konuyu makale yazımından belli olacağa şekilde derinlemesine araştırmış. Verdiğim konu ile içli dışlı olmama rağmen ben bile yeni şeyler öğrendim. Ayrıca beklediğimden daha erken teslim etti; artı olarak İngilizce olarak makale hizmeti almıştım.

@cfx

20 sayfadan fazla teknik kelimelerle dolu içeriği kısa süre içerisinde çevirdi. Düzenli olarak çalışmanın durumunu ileterek her gün bilgilendirdi. Çalışma stilinden ve ortaya çıkardığı işten kesinlikle memnun kaldım. Teşekkür ederim.

@mdgrdg

Çeviri hizmeti için hocamızdan destek aldım. Sağ olsun çok yardımcı oldu. Çok hızlı bir şekilde çevirimi yaptı. Farklı ticaretlerde görüşmek dileğiyle.