Ticari ve Hukuki Çeviri Hizmeti

Avukatlar ve Hukuk Büroları için Hukuki Tercüme Hizmeti (Legal Translation Service) sunmaktayız. Hukuki yerelleştirme kapsamında sunduğumuz Çeviri Hizmetinden 7/24 faydalanabilirsiniz. Haftanın hangi günü veya günün hangi saati olursa olsun, Hukuki Tercüme Hizmeti sunan ekibimiz size kaliteli, uygun fiyatlı, hızlı ve kusursuz şekilde “anahtar teslim” bir Çeviri Hizmeti sunmak için yanınızda.

Ticari ve Hukuki Çeviri
Hukuki içerikler, üslub açısından normal metinlere göre daha farklı ve terminoloji açısından da oldukça zengin metinlerdir. Hukuki Tercüme ile ilgili tecrübesi olan ve hukuki terminolojiye hakim çevirmenler tarafından çevrilmesi uygundur. Ayrıca kaynak dilden, hedef dile hukuki içeriğin çevirisi yapılırken, hedef dilin kullanılacağı bölgeye göre hukuki yerelleştirme çalışması da yapılması gerekmektedir. Sizlere Hukuki Çeviri Hizmeti sunarken, gerekli yerelleştirme işlemini de ücretsiz olarak sunmaktayız.

Proofreading ve Yerelleştirme Hizmeti

Hukuki Tercümeler; kişilerin, grupların, kurumların veya firmaların hak ve özgürlüklerini ifade ettikleri için çeviride hataya yer yoktur ve sıfır hata ile çeviri işlemi gerçekleştirilmelidir. Hukuki durumlarda, olası yanlış anlaşılmalara sebebiyet vermemek için, çevirisi sonrası da proofreading hizmetimiz çevirmenlerimiz tarafından ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir ve hata payı sıfıra indirilmektedir.

Ücretlendirme: Hukuki Tercüme, teknik bir çeviri türü olduğu için, 100 kelimesi 8₺ olarak ücretlendirilmektedir.

Bugüne kadar yüzlerce dava dosyası, tutanak, ifade, beyan, doküman ve evrak tercümeleri gerçekleştirdik. Sizlere de “anahtar teslim” bir Çeviri Hizmeti sunmak için daima hazırız. İngilizce veya Türkçe olarak, hangi bölge veya ülke olursa olsun, karşılaştığınız tüm hukuki problemlerde gerekli Tercüme Hizmetini 7/24 size sunmaya hazırız.

Çeviri sonrası, çeviriniz, İngilizce ve Türkçe hukukuğuna hakim Av. Arb şahıslar tarafından kontrol edilmektedir ve usulüne uygun şekilde size teslim edilmektedir.

Sistem nasıl yürür?

Öncelikle bizlere Hukuki Çeviri Hizmeti için ulaşmalısınız (Telefon, Whatsapp veya E-Posta yolu ile) ve iletişim kurmalısınız. Gerekli karşılıklı anlaşma sağlandığı taktirde çeviri işleminiz direkt olarak başlar. Kısa sürede gerekli çeviri, yerelleştirme ve proofreading işlemi uygulandıktan sonra teslimata hazır olur. Tercih etmiş olduğunuz teslimat yolu ile size ulaştırılır. Ödeme peşin olarak alınmaktadır.

Ticari Çeviri Hizmeti

Ticari Çeviri alanında uzmanlaşmış çevirmenlerimiz, sizlere 7/24 usulüne uygun şekilde kaliteli, hızlı, ekonomik olarak “anahtar teslim” Çeviri Hizmeti sunmaktadır. Üstelik Ticari Çeviri Hizmeti alırken, gerekli yerelleştirme ve proofreading işlemleri çevirinize ücretsiz olarak dahil ediliyor; noktalama işaretleri hataları, gramer hataları, yazım yanlışlarını da son kez kontrol edilerek sizlere kusursuz bir şekilde teslim ediyoruz.

Gerekli Hukuki Çeviri ihtiyacınız dışında, sizlere Ticari Çeviri Hizmeti sunduğumuz alanlar:

 • Teminat mektubu,
 • Beyanname çevirisi,
 • Talimatname çevirisi,
 • Vergi levhası çevirisi,
 • Sözleşme çevirisi,
 • Gümrükleme çevirisi,
 • Senet çevirisi,
 • Kefaletname çevirisi,
 • İhale belgeleri çevirisi,
 • Sigorta poliçesi çevirisi,
 • Vekaletname çevirisi,

ve buna benzer tüm ticari dokümanlarınızın çevirisi, alanında uzman ve tecrübeli çevirmenler tarafından yapılmaktadır.

Hukuki Çeviri ve Ticari Çeviri için bize ulaşın.

E-Posta: admin@ingilizcecevirihizmeti.com

İngilizce Çeviri Hizmeti

Twitter | Facebook