Sağlık Çevirisi

Sağlık Çevirisi

Değerli müşterilerimiz, sizlere Çeviri Hizmeti sunan Web Sitemiz, siz değerli müşterilerimize Sağlık Çevrisi konusunda da yardımcı olmaktadır ve hizmet vermektedir. Tıbbi Çeviri Hizmeti verirken, terminolojiye hakim çevirmenlerimiz sizleri kusursuz hizmet ve kalite ile tanıştırıyor.

Sağlık Çevirisi
Tıbbı Çeviri Hizmeti sunan çevirmenlerimiz, hem hastanelerde Canlı Çeviri konusunda hem de yabancı hastalara sunulan gerekli çeviriler konusunda hem de doktorların ihtiyaç duyduğu çeviriler konusunda yardımcı olmuş ve bu konuda tecrübeli çevirmenlerdir.

Sağlık içeriklerinizi bize çevirmemiz için teslim ederken içiniz rahat olsun. Hızlı, kaliteli, kusursuz bir Sağlık Çevirisi Hizmeti alacaksınız.

Ücretlendirme: Sağlık Çevirileri, teknik bir çeviri türü olduğu için ücretlendirmemiz 100 Kelimesi 8₺ şeklindedir. Sizlere sektörün taban fiyatlarından hizmet veriyor ve en uygun fiyatları sunmaya çalışıyoruz.

Tıbbi Çevirilerinizi bize teslim ederken içiniz rahat olsun.

Sistem nasıl işler?

Öncelikle bizimle irtibata geçiniz. Sonrasında ise içeriğinizi inceleyelim ve size fiyat teklifimiz ile istediğiniz şekilde (Whatsapp veya E-Posta yolu ile) dönüş yapalım. Eğer gerekli karşılıklı anlaşma sağlanırsa çeviri işlemi direkt olarak başlar. Sipariş edilen Sağlık Çevirisi mümkün olan en kısa sürede tamamlanır ve teslimata hazır olur.

Teslimat öncesi gerekli proofreading kontrolleri yapılarak hata payı en aza, hatta sıfıra kadar indirilir. Gramer, yazım hatası ve noktalama işareti kontrolü yapılır. Sizlere “anahtar teslimSağlık Çevirisi Hizmeti sunulur, size de sadece bunun keyfini sürmek kalır.

Canlı Sağlık Çevirisi

Alanında uzman, hem İngilizce diline hem de sağlık terminolojisine hakim çevirmenimiz, sizinle arzu ettiğiniz bölgede veya hastanede buluşur. Hatırlatma: hizmetimiz sadece İstanbul bölgesi için geçerlidir. Sonrasında ise; yabancı hastanıza veya doktora, hastanede veya muayenehanede veyahutta arzu ettiğiniz başka bir yerde Canlı Sağlık Çevirisi hizmeti sunar.

Ücretlendirme: Fiyatlar duruma göre farklılık göstermektedir, bu konuda önceden iletişim kurmak elzemdir. Ancak ortalama bir fiyatlandırma yapacak olursak; 6 saati 300₺, 6-12 saat arası ise 500₺ olarak düşünülmektedir. 12 saat ve üzeri canlı çeviriler için 750₺ civarında ücretlendirme yapılmaktadır. Unutmayın, bu fiyatlar ortalama fiyatlardır. Mesafe, yemek, konaklama vb. ücretlerin duruma göre değişkenlik göstermektedir.

Şehir dışı (İstanbul bölgesi dışı) canlı çeviri hizmetleri için iletişime geçiniz.

E-Posta: admin@ingilizcecevirihizmeti.com

İngilizce Çeviri Hizmeti