Misyonumuz

Misyonumuz ve Etiğimiz

Kaliteli Çevirilerimiz

Siz de kaliteli bir Çeviri Hizmeti almak istemez misiniz? Elinizde bir evrak, makale veya dosya mı var? Çeviriye mi ihtiyacınız var? Eğer kaliteli, uygun fiyatlı ve hızlı bir çeviri hizmeti almak istiyorsanız; o zaman doğru adrestesiniz. İngilizce Çeviri Hizmeti ve Türkçe Çeviri Hizmeti sunmaktayız. Misyonumuz ise daima mümkün olan en kaliteli çeviriyi yapmaktır.
İngilizce Çeviri Hizmeti Alın
Size Çeviri Hizmeti sunmak için burdayız.

Ekibimiz

İngilizce Çeviri Hizmeti ve Türkçe Çeviri Hizmeti veren ekibimiz.
Gökhan Furkan ÖZKAYA

Gökhan Furkan ÖZKAYA

Web Sitesi Kurucusu ve Çevirmen

Merhaba, adım Gökhan Furkan ÖZKAYA, 27 yaşındayım. Küçüklüğümde Amerika’da yaşadığım için İngilizce dilini C1 (native) seviyede öğrenmiş bulunmaktayım.

Diller

Çeviri Hizmetleri

Çok Dilli Çeviri Hizmetleri ile Dil Engelini Aşın. İngilizce Çeviri Hizmeti ve Türkçe Çeviri Hizmeti veriyoruz. Türkçeden İngilizceye veya İngilizceden Türkçeye tüm içeriklerinizi kusursuz, hızlı ve uygun fiyatlı olarak çeviriyoruz.
İngilizce
Türkçe

Furkan Bey ile İngilizce bir Blog projesinde çalıştık. Problemli olan içerikleri revize etme konusundan yeni içerik üretmeye kadar her türlü işi en iyi şekilde yaptı. Başlık seçimi, iç linkleme ve sosyal imleme vs. her konuya dikkat ederek öz verili şekilde çalıştı. Herkese tavsiye ederim. Kendisiyle başka projelerde de çalışacağım.

@Nidrin

R10 Kullanıcısı

Bir Youtube videosunu İngilizceye çeviri hizmeti için anlaşıldı. Zamanında ve harika bir iş çıkarıldı. İletişimi güçlü ve pozitif enerjisiyle işini iyi yapıyor. Teşekkürler.

@mozderya

R10 Kullanıcısı

İşinde çok başarılı ve profesyonel. Detaylara dikkat etmesi ileride tekrar çalışacağımızın garantisi.

@KayiFamily

R10 Kullanıcısı
Sıkca Sorulan Sorular

S.S.S

Evet, İngilizce Çeviri Hizmetlerimiz arasında hukuksal çeviriler de mevcut. İngilizce olan hukuksal içeriklerinizi Türkçeye, Türkçe olan hukuksal içeriklerinizi ise İngilizceye çeviriyoruz. Terminolojiye hakimiz ve çevirileriniz usulüne uygun şekilde hazırlanır.

Tüm çevirmenlerimiz; yurt dışı tecrübesine sahip, dile hakim, sınav ile derecesi belgelenmiş İngilizce öğretmenleridir.

Pazar günleri hariç, haftanın kalan tüm günleri hizmet veriyoruz. Sabah 07:00'dan, akşam 20:00'a kadar hizmet vermekteyiz. İşin uzadığı veya teslimatın gecikme durumu olduğunu zamanlarda ise gerekirse 24 saat çalışmaktayız ve teslimatı zamanında gerçekleştirmekteyiz. Sipariş ettiğiniz içerik mümkün olan en hızlı şekilde çevirilir ve teslim edilir, ancak şunu unutmayın; "hız arttıkça kalite düşer". Bu sebeple, hızlı olmanın yanı sıra, dikkatli olmak ve kaliteli hizmet sunmakta oldukça önemlidir. İş hızlı yapılsa bile, kalitesiz ve hatalı yapıldıktan sonra bunun pek bir anlamı kalmamaktadır. Size en hızlı ve en ucuz hizmetin garantisini veremeyiz, ancak; ilgili, alakalı ve kaliteli bir hizmet alacağınızın sözünü verebiliriz. Kaliteli bir hizmet almak isteyenler lütfen hız ve ucuzluk aramasın. Verdiğinizin işin zorluğu ve uzunluğuna göre teslimat süresi ve fiyat değişir. 7/24 Whatsapp veya telefon ile destek & bilgi alabileceksiniz. İsteğe göre çeviri durumu fotoğraf ile paylaşılır. Çevirinizin noktalama işaretleri ve yazım kontrolü de gerçekleştirildikten sonra istediğiniz formatta teslim edilir.

Genel olarak içerikleriniz word veya pdf dosyası olarak teslim edilmektedir. İçeriğinizi istediğiniz formatta yollayabilirsiniz, tüm dosyalarınızın çevirisini yaparız ve size word veya pdf olarak temiz şekilde teslim ederiz. Teslimati yaparken; noktalama işaretleri, yazım kuralları ve düzenli bir şekilde yapıldığından emin oluruz.

Evet sağlık ile alakalı içerikleri de çevirmekteyiz. İngilizce olan sağlık içeriklerinizi Türkçeye, Türkçe olan sağlık içeriklerinizi ise İngilizceye çeviriyoruz. Terminolojiye hakimiz ve çevirileriniz usulüne uygun şekilde hazırlanır.

Gönderdiğiniz içeriğin telif haklarından sorumlu değiliz. Eğer bir içeriği gönderiyorsanız ve çevirilmesini istiyorsanız, bu sizin sorumluluğunuzdadır. İçeriğinizi çevirir ve teslim ederiz. Nasıl kullandığınız ve telif haklarının olup olmaması sizin sorumluluğunuzdadır. Bu konuda maalesef sorumluluk kabul etmemekteyiz.

Evet, tüm içerikleriniz gerektiği gibi usulüne uygun şekilde yerelleştirilir. Çevrilen içeriğin dile ve kültüre uygun olması elzem önem taşımaktadır. Anlam kargaşası ve karmaşası olmaması için mümkün olan en yakın ve doğal çeviri yapıp, içeriği uygun şekilde yerelleştirmekteyiz.

Çevrilmesini istediğiniz tüm içerikler "müşteri gizliliği ilkesi" altında saklı ve gizli tutulmaktadır. İngilizce Çeviri Hizmeti veya Türkçe Çeviri Hizmeti alırken, yolladığınız içerik sadece siz ve çevirmen tarafından görülmektedir. Üçüncü parti şahıs ve kurumlar ile paylaşılmaz. Aynı durum kişisel verileriniz için de geçerlidir. Bizimle iletişim kurduğunuz telefon numarası veya e-posta adresi, isminiz veya diğer bilgileriniz gizli tutulmaktadır.

Evet var. Sosyal Medyada aktif olarak bulunmaktayız.

Hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İngilizce Çeviri Hizmeti veren bir Web Sitesi olarak, teknolojiyi de yakından takip ediyoruz. İşte tam olarak sebeple; sektöre öncülük ediyor ve Bitcoin / Ethereum ödemeleri kabul ediyoruz. Bunun yanı sıra Banka Havalesi (Garanti, Enpara, Ziraat) kabul etmekteyiz.

Evet, SEO uyumlu İngilizce içerik üretmekteyiz. İçerikleriniz Yoast SEO Premium'a uygun şekilde hazırlanır ve Grammarly Premium ile kontrol edilerek hatasız şekilde teslim edilir.