Merhabalar sevgili ziyaretçilerimiz, ben Gökhan Furkan ÖZKAYA. İngilizce içerik yazarı olarak hizmet vermekteyim. Dört yıldır bu sektördeyim ve kendime profesyonel İngilizce içerik üreticisi diyebilirim.

Yazarlık denildiği zaman insanın aklına gelen ilk şey genelde “yazmak” oluyor, örneğin; makale yazmak gibi. Ancak günümüzde İngilizce içerik yazarlığı veya İngilizce içerik üreticisi terimi birazcık değişti demek pekte yanlış olmaz. 21. yüzyılda teknolojinin de iyice gelişmesiyle beraber çok sayıda web sitesi hayata geçti. İnsanlar, İngilizce web siteleri ve/veya Blog sayfaları için İngilizce içerik üreticileri aramaya başladı.

İşte bu noktada gerek bilgilendirici bir web sayfası veya içerik olsun, gerek bir Blog yazısı olsun, gerek bir makale olsun; günümüzde pek çok alanda İngilizce içerik üreticilerine ihtiyaç duyulmaya başlandı. İngilizce çeviri hizmeti veren web sitem, aynı zamanda sizler için profesyonel İngilizce içerik yazarlığı hizmeti de vermektedir.

Siz siparişinizi verin; arkanıza yaslanın ve seyredin, içeriklerinizi bana emanet edin. Sermayenizi ve vaktinizi en akıllı ve efektif şekilde kullanın.

İngilizce İçerik Yazarlığı Sistemi Nasıl Yürür?

Aslında sistem oldukça basit. Tek yapmanız gereken şey benimle iletişime geçmek. Sonrasında, eğer gerekli anlaşma sağlanırsa, istediğiniz konu başlığını ve ne kadar uzunlukta (ortalama kelime sayısı) olmasını istediğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır.

Tabii, SEO uyumlu olmasını istiyor musunuz? Semantik kelimeler istiyor musunuz veya bunlar neler? Alt başlıklar neler olmalı? Özellikle bahsedilmesi gereken şeyler var mı? Gibi önemli hususları da sizinle konuşacağım. Sonrasındaysa size tahmini şekilde belirli bir teslimat tarihi/süresi verir ve İngilizce özgün içeriğinizi tercih ettiğiniz teslimat yolu (e-mail, whatsapp, indirme linki vb.) kusursuz olarak size teslim ederim.

Genel olarak ilk seferde (tanışma aşamasında) büyük sipariş almam. Öncelikle tek bir siparişle veya ufak bir siparişle başlayıp, ufak bir deneme süreci (tanışma süreci) yaşamak daha mantıklı olacaktır. Böylece müşteri beni tanır ve nasıl bir hizmet vereceğimi anlamış olur. Eğer memnuniyet sağlanırsa çalışmaya devam edebiliriz. Profesyönel İngilizce içerik hizmeti konusunda kendime güveniyorum, bu deneme süreciyle karşı tarafa da güven sağlıyorum. Genel olarak benimle çalışan kişiler düzenli olarak çalışmaya (İngilizce içerik yazdırmaya) devam etmek istiyorlar. Çoğu zaman kendilerine Türkçe içeriklerinin İngilizce tercümelerinde de destek oluyorum.

Eğer bir örnek verecek olursak; bana ulaşan potansiyel bir müşteri, “What is Breast Augmentation Surgery?” başlıklı 1000 kelime bir içerik siparişi verdi ve bu içeriği web sitesinde yayınlamayı düşünüyor diyelim.

Müşterinin tek yapması gereken şey bana ulaşmak. Gerekli anlaşma sağlandıktan sonra; istediği kelime sayısı, gerekli alt başlıklar, SEO optimizasyonu istiyor mu, semantik kelimeler istiyormu, içerikte nelerden bahsedilsin ve neler geçsin gibi ek detayları da konuşuyoruz.

Sipariş verilen içeriği kusursuz bir şekilde hazırlıyor ve söz verilen tarihte teslim ediyorum, müşteri de gönül rahatlığıyla içeriğini web sitesinde yayınlayabiliyor. Eğer isterse İngilizce özgün içeriğini teslim aldıktan sonra kendi intihal (plagiarism) kontrollerini de sağlayabilir.

İngilizce içerik yazarlığı hizmeti işte böyle yürümektedir. İngilizce içerik yazarlığı için “100 Kelimesi 10 TL” şeklinde bir fiyatlandırma politikam vardır. Ayrıca; içeriğinizi hazırlarken, Grammarly Premium uygulamasından faydalanıyor, gerekli Proofreading ve Yerelleştirme işlemlerini yapıyor ve size kusursuz bir şekilde anahtar teslim İngilizce içerik yazarlığı hizmeti sunuyorum.

Hazırladığım içerikleri tüm intihal (plagiarism) programları veya sitelerinde kontrol edebilirsiniz. Ayrıca, isteğe bağlı olarak, Yoast SEO Premium eklentisiyle gerekli uyumlulukları sağlıyorum. Maalesef şu an için diğer SEO eklentilerinde destek veremiyorum.

Hangi Alanlarda İngilizce İçerik Yazarlığı Hizmeti Veriyorum?

Teknik bilgi gerektirmeyen ve internette kaynakça bulabileceğim hemen hemen her alanda İngilizce içerik yazarlığı hizmeti vermekteyim. Siz siparişinizi veriyorsunuz, ben de gerekli araştırmaları yapıyorum ve İngilizce içeriğinizi sizin için hazırlıyorum. İçeriğinizi hazırlarken belki 10, belki 20, belki 30, belki 40, belki 50 tane farklı kaynaktan yararlanıyorum, hiçbir şekilde aynı içeriği üretmiyorum ve hem farklı, hem benzersiz, hem de rakiplerinizden daha kapsamlı bir içeriği siz değerli müşterime sunuyorum.

Bunu yaparken de, eğer spesifik olarak varsa, rakip analizi yapmayı da ihmal etmiyorum. Rakipleriniz nelere değinmiş, özellikle nelerden bahsediyor gibi önemli hususlara dikkat ediyorum. Eğer İngilizce içerik yazarı olarak bildiğim ve hakim olduğum bir konuysa benim için iş daha da kolay oluyor, ancak; bilmediğim veya hakim olmadığım bir konuysa bile o konuyu öğreniyor ve size arzu ettiğiniz İngilizce içeriğinizi hazırlıyorum. Eğer İngilizce içerik yazım hizmetlerimi örneklendirecek olursak;

 • İngilizce Hukuki İçerik Yazarlığı,
 • İngilizce Sağlık ve Tıbbi (Medikal) İçeriği Yazarlığı,
 • İngilizce Kripto Para İçeriği Yazarlığı,
 • İngilizce Haber İçeriği Yazarlığı,
 • Her Türlü İngilizce Blog İçeriği Yazarlığı,
 • İngilizce Kadın ve Makyaj İçeriği Yazarlığı,
 • İngilizce Finans, Yatırım ve Ekonomi İçeriği Yazarlığı,
 • İngilizce Teknoloji İçeriği Yazarlığı yapmaktayım.
İngilizce İçerik Yazarlığı Hizmeti
İngilizce İçerik Yazarlığı Hizmeti

Daha başka kategoriler de İngilizce içerik yazarlığı yapmaktayım. Sipariş vermeden önce mutlaka iletişime geçin ve bilgi alın.

İngilizce İçerik Yazarlığı Hizmetinin Faydaları Nelerdir?

Çok sayıda internet sitesi sahibinin internet sitesiyle ilgilenecek vakti olmuyor. Bazen de vakti var ama sadece İngilizce içerik üretmekte sıkıntı yaşıyor. İşte tam bu noktada devreye İngilizce içerik yazarı olarak ben giriyorum. Özgün ve kaliteli bir İngilizce içeriğin web sitesinin SEO’su açısından ne kadar önemli olduğunu belirtmeye gerek yok, bunu hepimiz biliyoruz.

Bir web sitesinin yükselmesi ve sıralama alması için olabildiğince kaliteli ve özgün içeriğe ihtiyacı var ve bu içerikler de SEO (Google, Yandex, Bing vb. arama motorları optimizasyonu) açısından üst düzeyde olmalı. Bu noktada sıkıntı yaşayan müşterilerimiz için İngilizce içerik yazarlığı hizmeti sunmaktayım. Zamanınızı ve sermayenizi en verimli şekilde değerlendirmeniz için yanınızdayım.

Standart İngilizce içerik ajansları tarafından üretilen ve hazırlanan içeriklerin çoğunu beğenmediğinizi ve memnun kalmadığınızı biliyorum. Aynı şekilde profesyonel İngilizce içerik ajansları tarafından üretilen içeriklerinse çok yüksek maliyetli olduğunu da anlıyorum.

Ben de işte tam bu sebeple, bireysel kullanıcılara özel bir fiyat planlaması ve politikası sunarak, bireysel olarak çalışan kişilerin kaliteli İngilizce içeriklere daha erişilebilir fiyatlarla sahip olmasına olanak sağlıyorum.

İngilizce Dijital İçerik Üreticiliği Nedir?

21. yüzyılın başlarından beri insan hayatı çok hızlı bir şekilde değişmeye başladı, teknoloji hayatımıza hızlı bir şekilde girdi ve akabinde vazgeçilmez bir parçası oldu. Teknoloji sayesinde; sanal ortamda (dijital ortamda), yani internet ortamında, ürün ve hizmet satan veya bilgi paylaşımı yapan internet sitesi sayısı hızla arttı. Rekabet çok yükseldi, rekabet ortamı hararetlendi.

Tüm web siteleri arama motorlarında ön sıralara çıkabilmek için bir yarışa girdi. İşte tam bu noktada, global piyasaları ve kitleleri hedefleyen İngilizce internet siteleri için İngilizce dijital içerik üreticilerine ihtiyaç oldu. İnternet sitesi sahipleri, internet sitelerini ve/veya Blog sayfalarını sürekli güncel tutmak ve/veya zenginleştirmek için devamlı olarak yeni içeriklere ihtiyaç duyar hale geldi. İşte bu noktada İngilizce dijital içerik üreticileri devreye girdi.

Herkesin arama motoru reklamlarına, backlink çalışmalarına, profesyonel SEO uzmanlarına verecek binlerce lira parası yok. İşte bu sebeple, işin özü ve temeli olan olan kaliteli İngilizce içeriklerle organik olarak üst sıra almayı hedeflemek en doğru stratejidir.

İngilizce Dijital İçerik Üreticisi Kime denir?

İngilizce dijital içerik üreticisi, İngilizce diline en yüksek seviyede hakim ve okuduğunu anlayıp, tekrar yorumlama yeteneği çok yüksek kişilere denir. Bir insan her alanda her şeyi bilemez, robot değiliz nihayetinde. Eğer verilen İngilizce içerik siparişi, İngilizce içerik yazarının hakim olduğu bir konu ve alandaysa işi daha kolay olur.

Ancak, bir İngilizce dijital içerik üreticisi, konusu veya alanı olmasa bile, onlarca veya yüzlerce farklı kaynaktan okuduğu bilgileri anlar, tekrar yorumlar, harmanlar ve ortaya özgün, kaliteli ve sıfır kilometre muhteşem bir İngilizce içerik çıkarır.

Bu alanda dört yıldır hizmet  veren biri olarak; artık oldukça profesyonel hale geldiğimi söyleyebilirim. Hem SEO uyumlu İngilizce içerik üretiminde kendimi geliştirdim, hem de çok farklı farklı alanlarda bilgi sahibi oldum. Sadece bu da değil, hangi bilgiyi nerede ve nasıl bulacağımı, sonrasında da nasıl tekrar yorumlayarak ortaya özgün ve kaliteli bir İngilizce içerik çıkaracağımı öğrendim.

İngilizce İçerik Üreticisi Olarak Başımdan Geçen İlginç Bir Olay…

Whatsapp üzerinden iletişime geçen bir müşterim, İngilizce sağlık makalesi makalesi yazdırmak istediğini söyledi. Detayları konuştuktan sonra, kendisine bu makale için 500 TL ücret talep edeceğimi söyledim. Eğer uygunsa çalışmaya başlayabileceğimizi söyledim. Kendisi oldukça şaşırdı, “emin misiniz? Tekrar hesaplayın isterseniz…” dedi.

Ben de şaşırdım haliyle ve fiyatın doğru olduğunu söyledim. Daha öncesinde görüştüğü veya fiyat aldığı bir İngilizce içerik ajansı; birebir aynı iş için, belki de benden iyi yapamayacakları bir iş için, bu müşterimden tam 2500 TL para talep etmiş. İngilizce içerik ajanslarının, serbest hizmet veren kişilere kıyasla, bu denli yüksek fiyatlar talep etmesi dudak uçuklatıcı doğrusu. Bütçenizi olabildiğince ekonomik, efektif ve verimli şekilde değerlendirmek sizin elinizde, para kolay kazanılmıyor. Üstelik bu İngilizce içerik ajansının, bu yüksek ücrete yazdığı İngilizce içeriğin üst sıralara çıkacağının bir garantisi yok.

İngilizce İçerik Yazarlığı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular Nelerdir?

İngilizce içerik siparişi vermeden önce siz değerli müşterilerimizin aklınızda bazı sorular gelebilir, bu soruların cevabını aşağıda bulabilirsiniz.

İngilizce İçerik Yazarlığı Ücretiniz Nedir?

Sizlere İngilizce içerik hazırlarken, “100 Kelimesi 11 TL” şeklinde bir fiyatlandırma politikası uyguluyorum. Eğer siparişiniz büyükse bir miktar indirim yapabilirim. Elimden geldiği kadar müşterileri yormayacak, beni de üzmeyecek ve emeğimi hiçe saymayacak uygun fiyatlarla çalışmaya çalışıyorum (7 Mayıs 2022 tarihinde fiyat güncellendi). Teknik bilgi gerektiren zorlu konularda fiyat değişebilir, mutlaka iletişime geçiniz.

SEO Hizmeti de Veriyor musunuz?

Evet. YoastSEO Premium eklentim ve SemRush sayesinde SEO hizmeti de verebiliyorum. Ufak bir ücret farkıyla İngilizce içeriğinizi SEO uyumlu şekilde üretiyorum. Anahtar kelimenizi ve asıl başlık yanında istenilen alt başlıkları vermeniz yeterlidir.

Ödeme Sistemi Nasıldır/Nedir?

İşleme başlamadan önce ücret peşin olarak yatırılır. Ücret hesaba geçtikten sonra hizmete başlanır. Ödeme yöntemi olarak; Banka havalesi veya kripto para ödemesi kabul ediyorum. Şu an için kredi kartı kabul edemiyorum.

Her Konuda, Alanda ve Başlıkta İçerik Yazabilir misiniz?

Evet, spesifik teknik bilgi gerektirmeyen, hemen hemen her konuda içerik üretebilirim. Bilmediğim veya hakim olmadığım bir konu olsa bile öncesinde araştırma yapıp öğrenirim. Eğer yapamayacak olursam; bunu baştan belirtirim. Sizleri mahcup etmem, yormam ve zamanınızı çalmam. Karşılıklı anlaşma sağlanana kadar iletişim süreci devam eder.

Hazırladığınız İçerikler Özgün mü Oluyor?

Evet, asla kopyala & yapıştır durumu söz konusu değildir. Bilgiler internet ortamından alınır, ancak; değiştirilerek ve yeniden hazırlanarak sizlere özgün bir şekilde sunarım. İntihal (plagiarism) programlarının veya sitelerinin kontrollerine takılmaz, dilediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz.

İçerikler Nasıl Bir Zaman Aralığında Teslim Ediliyor?

Bu; sipariş verdiğiniz içeriğin kapsamına, zorluğuna ve uzunluğuna göre değişiklik gösterir. Sipariş alınırken size tahmini teslimat süresi belirtilecektir.

İade Politikanız nasıl?

Yapılmış, daha doğrusu hazırlanmış ve yazılmış içeriğin iadesi olmaz. Satılan malın iadesi olur ama emek verilerek hazırlanmış ve sunulmuş bir hizmetin iadesi olmaz. Bu sebeple, olabilecek memnuniyetsizlik durumlarında gerekli ayarlamalar, revizyonlar ve düzenlemeler yapılmaktadır.

Gizlilik Durumu Nedir?

Hazırlanan tüm içerikler müşteri gizliliği kapsamı altında korunmaktadır. Hiç kimse sizin yazdırdığınız bir içeriğe ulaşamaz. Hiç kimse bir içeriği sizin yazdırdığınız hakkında bilgi sahibi olamaz. Hazırladığım içerik, size teslim edildikten sonra sizindir ve istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Hazırlattığınız içeriği, sizin izniniz olmadan başkalarına örnek içerik olarak asla göstermem. Kendi şahsi bilgisayarımda tekrar ihtiyaç olması durumuna karşı depolama yapmaktayım.

Demo İngilizce İçerik Görme Şansım Var mı?

Evet var. Sizlere demo İngilizce içeriklerimden örnek gösterebilirim.

Deneme İçeriği Yaptırabilir miyim?

Bu soruyla çok fazla karşılaşıyorum. İnsanlar, hizmet almadan önce, hizmet alacağı kişinin işini görmek istiyor haliyle. Sizler için çok uygun bir fiyattan, kısa bir içerik hazırlayabilirim. Memnun kalırsanız devamını konuşuruz.

Sadece İngilizce İçerik mi Yazıyorsunuz?

Evet, sadece İngilizce içerik yazıyorum, Türkçe içerik yazmıyorum. Şu an için başka dillerde hizmet veremiyorum. Eğer ilerde ekibimiz genişlerse, hizmet listemize farklı dilleri de ekleyebiliriz.

Fatura Kesiyor musunuz?

İngilizce içerik yazarlığı hizmetim serbest çalışan (freelance) kapsamında olduğu için fatura kesmiyorum. İsteyen kurumsal firmalara veya fatura isteyen diğer kişilere “danışmanlık” kapsamında fatura kesebilirim. Yazdığım fiyatlara KDV dahil değildir. Fatura istenmesi durumunda vergiler üstüne eklenecektir.

İngilizce İçerik Yazma Hizmetiniz Hakkında Müşteri Yorumlarınıza Nereden Ulaşabilirim?

R10 konum üzerinden ulaşabilirsiniz veya web sitem üzerinden bakabilirsiniz.


Diğer Blog yazılarımıza göz atmak ister misiniz?


İngilizce İçerik Yazarlığı HizmetiProfesyonel İngilizce İçerik YazarlığıDijital İngilizce İçerik Üreticisi

E-Posta: admin@ingilizcecevirihizmeti.com

GSM: +90 (537) 867 65 80

Twitter | Facebook

2 Yorum

 • baran
  Posted Ocak 13, 2022 11:21 am 1Beğeni

  Başarılı bir ingilizce içerik üreticisi. Gayet hızlı teslimat yaptı. Müşterinin istekleriyle ilgili. Tavsiye ederim.

  • Yetkili
   Posted Ocak 13, 2022 12:20 pm 0Beğeni

   Merhaba,

   Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim. Kaliteli hizmet vermek için her zaman elimden geleni yapacağım.

Bir Yorum Bırak