İngilizce Çeviri Hizmeti

Siz değerli müşterilerimize, İngilizce çeviri hizmeti verirken, en kaliteli İngilizce tercüme hizmetini mümkün olan en hızlı şekilde sunmak öncelikli hedefimizdir. Sonrasındaysa ikincil hedefimiz olan “müşteri memnuniyeti” gelir. İngilizce çevirilerimiz her zaman “anahtar teslim” şekilde, istenildiği gibi teslim edilmektedir.

İstediğiniz formatta (örneğin; word, pdf vb.) teslim edilir. Teslim edilirken dosya düzenine, okunabilirliğine ve noktalama işaretleriyle birlikte yazım hatalarına da dikkat edilir ve kusursuz şekilde teslim edilir.

Size sadece sunulan hizmetin keyfini sürmek kalır, “anahtar teslim” İngilizce çeviri hizmeti prensibimiz; teslim edilen içeriğin, hiçbir modifikasyona gerek kalmadan direkt olarak kullanılabilmesi anlamına gelmektedir.

Eğer siz de İngilizce çeviri hizmeti veya Türkçe çeviri hizmeti almak istiyorsanız; aşağıda bulunan formdan bize ulaşın. Dosyanızı gönderin ve size en uygun fiyat teklifimizle birlikte teslimat süresi hakkında dönüş yapalım.

Tüm içerikleriniz; Türkçeden İngilizceye veya İngilizceden Türkçeye kusursuz şekilde çevirilip teslim edilecektir. Hizmetlerimiz arasında; yerelleştirme (lokalizasyon), proofreading (yapılmış çevirin kontrol edilmesi ve doğrulanması), teknik çeviri, sağlık içeriği çevirisi, ticari hukuki çeviri, video çevirisi ve canlı çeviri de vardır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz, sizi İngilizce çeviri hizmeti konusunda kaliteyle tanıştıracağız.

 

İngilizce Çeviri Hizmeti
İngilizce Çeviri Hizmeti

 

Size en hızlı ve en ucuz hizmetin garantisini veremeyiz, ancak; ilgili, alakalı ve kaliteli bir hizmet alacağınızın sözünü ve garantisini verebiliriz. Kaliteli bir hizmet almak isteyenler lütfen hız ve ucuzluk aramasın. Unutmayın; hız arttıkça, kalite düşer. Verdiğinizin işin zorluğu ve uzunluğuna göre teslimat süresi ve fiyat değişir. 7/24 Whatsapp veya telefonla destek & bilgi alabileceksiniz. İsteğe göre çeviri durumu fotoğrafla paylaşılır. Tüm İngilizce çevirilerinizde bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.


E-Posta: admin@ingilizcecevirihizmeti.com

Diğer konular için normal iletişim sayfamız: İletişim

  DOSYA YÜKLE

  Hizmet Gereksinimleri

  Çevirilecek Dosyanızı Yükleyin

  İş Tipi

  Ne tarz bir çeviri istiyorsunuz? Lütfen seçiniz.


  Bu sayede size nasıl bir hizmet vermemiz gerektiğini anlayacağız.


  Kaynak Dil

  Hedef Dil

  Detaylar

  Lütfen gerekli detayları doldurunuz.  Sizinle nasıl iletişim kuralım?

  Beni arayın.Hayır, bana E-Posta gönderin.