Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikamız

Bu sözleşmede www.ingilizcecevirihizmeti.com kısaca “ICH”olarak anılacaktır.

ICH olarak müşterilerimizin gizliliğine ve güvenliğine önem veriyoruz. Bize gönderdiğiniz dosyaları ve kişisel bilgilerinizi hukuki bir durum söz konusu olmadıkça üçüncü taraflarla asla paylaşmıyoruz.

Sunucumuz Türkiye’de bulunmaktadır. E-posta yoluyla kurduğunuz iletişim mesajları yerel sunucumuzda depolanmaktadır. Web Sitemize sunucu servisi sağlayan firma Turhost‘tur.

Müşterilerimizin güvenliği için, site içi ve tüm iletişim kanallarında üst düzey güvenlik yazılımları kullanır. Sitemizde SSL aktiftir, dolayısıyla kişisel bilgileriniz ve dosyalarınız asla üçüncü kişilerin eline geçmez.

Dosyalarınızı bir sonraki isteklerinizde kullanabilmek için belirli bir süre depoluyoruz. Müşterilerimiz, dosyalarının imhasını istediği taktirde dosyalarınızı imha ediyoruz. 60 gün içerisinde hiçbir ek isteği olmayan dosyalar sistemimizden silinmektedir.

Gizlilik ve güvenlik hakkından detaylı bilgi almak için admin@ingilizcecevirihizmeti.com adresine mail atabilirsiniz.

Kişisel Bilgiler

Bizimle irtibata geçtiğinizde size ulaşabilmek için kişisel bilgilerinizi (e-posta ve telefon numarası) alıyoruz, iletişim esnasında eğer belirtilirse adınız veya soy adınız da buna dahil olabilir. Bu bilgileri hukuki bir durum arz etmedikçe asla üçüncü kişilerle paylaşmıyoruz. Müşterilerimizin kişisel gizliliğine önem veriyoruz.

Bilgi Edinme Hakkı

Hakkınızda nasıl bilgilere sahibiz? Bu kişisel bilgiler nasıl kullanılıyor? Depolanma süreçleri nelerdir? Gibi merak ettiğiniz tüm soruları bizlere e-mail ya da telefon yoluyla ulaşıp konu hakkında kapsamlı bilgi talep edebilirsiniz. Ayrıca kişisel verilerinizin veya dosyalarınızın sistemden silinmesini de talep edebilirsiniz.

Dosyalarınızın Gizliliği ve Güvenliği

Çeviri işlemleri için gönderdiğiniz dosyaları asla üçücü kişiler ya da kurumlarla paylaşmamız söz konusu değildir. Herhangi bir talep olmadığında dosyalarınızı bir sonraki kullanımlarda sizlere sunabilmek için depolamaktayız. Arzu ederseniz dosyalarınızı imha ediyoruz. 60 gün içerisinde hiçbir ek isteği olmayan dosyalar sistemimizden silinmektedir.

Dosyalarınızı bize ne şekilde gönderirseniz gönderin, gizlilik ve güvenlik konusunda kullandığımız yazılımlar sayesinde her zaman müşterilerimizi korumaktayız.

Aynı zamanda ICH 256 bit SLL sistemi ile bilgi güvenliğinizi garanti altına altına alır.