Canlı Çeviri

Canlı Çeviri

Canlı Çeviri Hizmeti
Canlı Çeviri hizmeti nedir? Sözlü tercüme olarakta bilinen, bir dilin farklı bir dile sözlü olarak çevrilmesi işlemidir ve ardıl, simultane, fısıltı gibi teknik olarak farklılık gösteren çeşitleri vardır.

Siz değerli müşterilerimize, ihtiyacınız halinde, İstanbul bölgesinde (Anadolu veya Avrupa) yüz yüze Canlı Çeviri hizmeti vermekteyiz. Bunun için bize iletişim sayfamızdan ulaşmanız yeterlidir.

Yurt dışı tecrübesi bulunan çevirmenlerimizin hepsi, yabancı insanlarla (İngilizce Konuşan) konuşma ve iletişim kurma konusunda yüksek tecrübeye sahiptir. Aynı zamanda, tüm çevirmenlerimiz Bahçeşehir Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümü mezunudur.

Eğer yurt dışından bir misafiriniz, müşteriniz veya hastanız geliyor ve İngilizce Çeviri Hizmeti ihtiyacınız bulunursa; doğru adrestesiniz demektir. İngilizce bilmiyorum veya konuşamıyorum diye korkmayın, bu tarz konularda size destek olmak amaçlı her zaman yanınızdayız.

Sistem nasıl yürür?

Canlı Çeviri ihtiyacınız olduğu taktirde bize ulaşırsanız; önce ihtiyaçlarınız doğrultusunda konuşuruz. Eğer size bu konuda yardımcı olabileceğimizi düşünüyorsak ve anlaşırsak süreç başlar.

İstanbul bölgesinde, Anadolu veya Avrupa, size yakın olan çevirmenimiz ihtiyaç duyulan bölgeye intikal eder. Sizinle buluştuktan sonra, size gerekli hizmeti sunar ve yanınızdan ayrılır. Ne tarz bir Canlı Çeviri Hizmetine ihtiyacınız olduğunu bize önceden bildirirseniz; size o terminoloji (mühendis, spor, teknik, tıp, sağlık, hukuki, ticari vb.) bilgisine sahip çevirmen arkadaşımızı/arkadaşlarımızı yönlendiririz. Birden fazla çevirmen ihtiyacı olması durumunda gerektiği kadar çevirmen arkadaşımız sahaya yönlendirilir.

Bu sayede asla mağduriyet yaşamazsınız, müşteri memnuniyeti ve kaliteyi her zaman ön planda tutuyoruz. Tüm çevirmenlerimiz size mükemmel bir hizmet vermeye daima hazır durumdadır. İşin doğasını bildirmeniz halinde, çevirmenlerimiz yanınıza gelirken uygun Dress Code (Kıyafet Kodu, yani işe uygun kıyafetin giyilmesi) ile gelecektir.

İstanbul bölgesi dışında Canlı Çeviri ihtiyacınız halinde durum ve ücret değişmektedir. Lütfen bu konuda önceden iletişim kurunuz ve bilgi alınız.

Canlı Çeviri Hizmeti neleri kapsar?
  • Fuar veya Organizasyon,
  • Host/Hostes,
  • Hastane, Şirket, Kurum.
  • Konuşma, Etkinlik, Toplantı, Ders.

Fuar veya organizasyonlarınızda size eşlik ediyor, etkinliklerinizde host/hosteslik yapıyoruz. Bunun dışında; hastane, şirket veya kurum gibi resmi oluşumlarda size gerekli Canlı Çeviri Hizmetini sunuyoruz. Konuşma, toplantı, ders anlatımı veya etkinlik gibi daha kişisel ve resmi olmayan oluşumlarınızda da size gerekli hizmeti en iyi şekilde sunuyoruz.

E-Posta: admin@ingilizcecevirihizmeti.com