Tüm Gönderiler

Çeviri Fiyatları ve Kalite Konusunda Dikkatli Olun

Çeviri sektörü, yıllar içerisinde oldukça gelişmiş ve bu bağlamda gitgide kendisini geliştirmeye devam eden bir sektördür. Geçmiş dönemler de, kaynak eksikliği sebebiyle sık sık yapılan hatalara artık eskisi kadar rastlanmamaktadır. İnternetin gelişmesi ve ihtiyaç duyulan kaynaklara kolaylıkla erişilebilmesi, beraberinde birçok problemi de getirmiştir. Google vb. otomasyon çeviri uygulamalarının gelişmesi, bir dile tam hakim olmasa bile bu otomasyon uygulamalarından faydalanarak “Çeviri Hizmeti” veren ve tabir-i caizse kalitesiz iş yapan çevirmenlerin türemesine yol açmıştır.

İngilizce İçerik Yazarlığı Hizmeti

Yazarlık dendiği zaman insanın aklına gelen ilk şey genelde “yazmak” oluyor, örneğin; makale yazmak gibi. Ancak günümüzde İçerik Yazarlığı terimi birazcık değişti demek pekte yanlış olmaz, 21.yy’de teknolojinin de iyice gelişmesi ile beraber çok sayıda web sitesi hayata geçti. İnsanlar, web siteleri için İçerik Üreticileri aramaya başladı. Gerek bilgilendirici bir sayfa veya içerik olsun, gerek Blog yazısı olsun, gerek makale olsun pek çok alanda İçerik Üreticilerine ve İçerik Yazarlarına ihtiyaç duyulmaya başlandı. İngilizce Çeviri Hizmeti veren web sitemiz, aynı zamanda İngilizce İçerik Yazarlığı Hizmeti de vermektedir.

İngilizce Güzel Sözler Derlemesi

Bu sözleri; ister genel kültürünüzü geliştirmek ve günlük hayatınızda kullanmak için, ister Sosyal Medya platformlarında gönderi olarak paylaşmak veya fotoğraflarınızın altına açıklama yazmak için, isterse arkadaşlarınıza veya sevgilinize göndermek için veyahut da isterseniz İngilizce bilginizi geliştirmek için kullanabilirsiniz. Kullanım amacınız ne olursa olsun, bu birbirinden güzel İngilizce Sözlerin ve kelimelerin size müthiş faydası olacak. Özellikle Sosyal Medya platformlarında kullanılan bu sözleri İngilizce bilginizi geliştirmek için de kullanabilirsiniz.

Online İngilizce Öğrenmek Hakkında Her Şey

Merhaba sevgili ziyaretçilerimiz, müşterilerimiz, öğrenciler ve değerli veliler, ben Furkan ÖZKAYA. Bahçeşehir Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bahçeşehir Okullarında İngilizce öğretmeni olarak görev yapmaktayım. Bu yazımda sizlere kısaca ‘Online İngilizce Öğrenme’nin faydaları ve zararlarından bahsedeceğim, ayrıca nasıl Online İngilizce Öğrenebileceğiniz hakkında ufak tefek ipuçlarından bahsedeceğim. Haydi o zaman vakit kaybetmeden yazımıza geçelim.

En Zengin Milyarderlerden Para Hakkında İlham Veren 20 Alıntı

İnternette motivasyon ile alakalı içeriklere göz atarken, karşıma “motivasyon veren alıntılar” şeklinde bir içerik çıktı. Forbes’un hazırladığı bu içeriği okuduktan sonra, kendi okuyucularımın da bundan faydalanması gerek düşüncesiyle çeviriye başladım. Umarım hoşunuza giden bir içerik olur ve mutlaka değerli yorumlarınızı bekliyorum.